У пунктах пропуску на кордоні з Польщею та Словаччиною модернізують освітлення

Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України розпочало модернізацію систем освітлення ключових пунктів пропуску на кордоні з Польщею та Словаччиною за проєктом "Економічна підтримка України" Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба Агенства відновлення.

“На ключових пунктах пропуску на кордоні з Польщею та Словаччиною завдяки Проєкту USAID "Економічна підтримка України" розпочали модернізацію систем освітлення. Це важливо для покращення логістики з країнами-партнерами, зокрема для забезпечення безперебійного потоку вантажів з України, в тому числі експорту зерна”, — ідеться у повідомленні.

Два пропускні пункти, на яких зараз ведуться роботи, входять до переліку дев’яти пунктів перетину, де Проєкт USAID проведе швидку модернізацію.

На пропускних пунктах планують встановити 479 світлодіодних світильників. Робити триватимуть протягом грудня та початку січня.

«Модернізація пунктів перетину кордону — важлива складова посилення експортно-логістичної інфраструктури загалом. Особливо важливими для нас є саме пункти на кордоні з Польщею та Словаччиною. Нові системи освітлення покращать роботу пунктів і суттєво допоможуть безперебійному руху через них», — заявив віцепрем’єр-міністр з відновлення України — міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Як повідомлялося, у 2023-2026 роках USAID у рамках Проєкту «Економічна підтримка України» виділить 115 млн доларів на підтримку Агентства відновлення, Укрзалізниці та Державної митної служби для модернізації пунктів перетину кордону.

Фото: restoration.gov.ua

Джерело