У Раді назвали неприпустимою поведінку нардепа Безуглої

У Раді назвали неприпустимою поведінку нардепа Безуглої

Фото: Мар’яна Безугла / Facebook Мар’яна Безугла розкритикувала Валерія Залужного

Висловлювання Мар’яни Безуглої в умовах війни можуть мати вкрай негативні наслідки, вважає Федір Веніславський.

Поведінка народного депутата Мар’яни Безуглої є неприпустимою, а її перебування в комітеті з питань національної безпеки та розвідки – загроза національній безпеці. Таку заяву зробив член цього комітету Федір Веніславський в ефірі Нового времени, повідомляє Інтерфакс-Україна у понеділок, 27 листопада.

Напередодні Мар’яна Безугла звинуватила головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного у відсутності плану дій на 2024 рік.

«Зараз ситуація така, що якщо військове керівництво не може надати ніякого задуму на 2024 рік, а всі їхні пропозиції щодо мобілізації зводяться до того, що треба більше людей без жодної пропозиції зі змін системи ЗСУ, то таке керівництво має піти», – написала вона у Facebook.

На думку Веніславського, такі висловлювання в умовах війни можуть мати вкрай негативні наслідки, тим паче з огляду на ті чутливі питання для безпеки та оборони держави, які розглядає парламентський комітет.

«Тому я вважаю, що така діяльність, така поведінка пані Безуглої є неприпустимою. Тому її перебування в комітеті може становити реальну загрозу національній безпеці», – зазначив він.

У свою чергу нардеп Ірина Фріз повідомила, що вже завтра на засіданні комітету має розглядатися питання про позбавлення Мар’яни Безуглої посади голови підкомітету з питань демократичного цивільного нагляду та контролю.

Нагадаємо, Росія активізувала мережу шпигунів в Україні. Їхня мета – вбити клин між політичним і військовим керівництвом, а також розпалити антиурядові настрої серед населення. Таку заяву зробив секретар РНБО Олексій Данілов.

Джерело