У США автомобілі обладнають електронними номерними знаками

Компанія Reviver тестує електронні номерні знаки в декількох штатах – Каліфорнії, Техасі, Арізоні і Флориді.

Вони схожі на Kindle – планшет для читання книг з технологією електронного чорнила, передає Ukr.Media. 

Номерний знак від Reviver виглядає, як Kindle, повернений на бік і приєднаний вашого автомобіля. Він може зробити революцію в досить консервативній сфері – перший алюмінієвий знак з'явився на автомобілі в далекому 1903 році і з тих пір зазнав незначних змін.

Пристрій складається з монохромного дисплея, бездротового зв'язку, акумулятора і процесора. Він дозволить оновлювати статус реєстрації миттєво, і не стояти в черзі в поліції за наклейками. Влада може анулювати номер дистанційно, щоб простіше визначити порушників або втікачів від правосуддя.

Інформація, яка буде відображатися на електронному номерному знаку, контролюється дорожньою поліцією і самому змінити її не можна – апарат відключається, якщо його зняти з автомобіля. Reviver буде відповідати за технічну частину взаємодії користувача і поліції.

Крім самого номера, на планшет можна виводити дані про стан парковки, справності автомобіля, рекламу та іншу інформацію. У Reviver заявили, що готові до розгортання електронних номерів в 2018 році, як мінімум, на 100 тисяч автомобілях в Каліфорнії.

Джерело