У ЗСУ оцінили наслідки удару під Севастополем

У ЗСУ оцінили наслідки удару під Севастополем

Фото: Генштаб ЗСУ / Facebook Удар наносили Повітряні сили ЗСУ

Система захисту Криму знаходиться у режимі екстреного переформатування, зазначила Наталія Гуменюк.

Ураження командного пункту російських агресорів у Криму біля Севастополя суттєво вплинуло на всю систему захисту півострова. Про це сказала керівник об’єднаного пресцентру Оперативного командування Південь Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону в суботу, 6 січня.

«Ураження командного пункту з’єднання російських окупаційних військ поблизу Севастополя потужно вплинуло на систему захисту півострова. Вона знаходиться у режимі екстреного переформатування», – заявила вона.

За даними Гуменюк, удар вплинув на морально-психологічний стан війська окупантів.

«Ми це спостерігаємо і за радіоперехопленнями, і за загальним розвитком бойових подій. Бачимо заміну підрозділів», – додала вона.

Гуменюк також прокоментувала дані у соцмережах, що уражений пункт управління під Севастополем нібито відповідав за захищений канал зв’язку з командуванням у Москві. Вона цього не виключила і назвала метою удару позбавлення росіян зв’язку на південному напрямку.

«Але мета була саме така: позбавити південного напрямку, зокрема, керування. А зв’язок – це нерви військової операції, тому хай понервуються», – заявила Гуменюк.

Нагадаємо, 4 січня стало відомо, що поблизу Севастополя вражено командний пункт росіян. Також було завдано серйозних пошкоджень системі захисту окупантів в Криму.

Джерело