У ЗСУ прокоментували «висадку» на Херсонщині

У ЗСУ прокоментували "висадку" на Херсонщині

Фото: Скриншот видео Голова об’єднаного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк

Спікер ОК Південь не підтвердила та не спростувала інформацію ISW про захоплення українськими силами позицій на лівому березі Херсонської області.

Умови військової операції на Дніпрі на Херсонщині потребують інформаційної тиші. Так прокоментувала інформацію Інституту вивчення війни (ISW) про висадку ЗСУ на лівому березі регіону речник Сил оборони півдня Наталія Гуменюк.

«Я хочу, щоб усі зрозуміли, що дуже складна робота триває, коли треба перетнути таку перешкоду як Дніпро. Коли лінія фронту проходить такою широкою потужною річкою. Тому умови військової операції вимагають інформаційної тиші доти, коли не буде безпечно для наших військових. Тому тут потрібно набратися терпіння, навіть найкращим «студентам» Інституту вивчення війни», — заявила вона в ефірі телемарафону 23 квітня.

Спікер нагадала, що ворог часто використовує інформацію як зброю.

«Я вже говорила, що ця війна має ознаки гібридної війни і тут досить потужний інформаційний фронт. Усі обов’язково дочекаються хороших новин, але ці новини повинні бути хорошими для якомога більшої кількості наших військових», — додала вона.

Нагадаємо, у звіті за 22 квітня ISW повідомив, що ЗСУ, ймовірно, зайняли позиції на лівому березі Херсонської області на північ від Олешок. Про це свідчать геолокаційні матеріали російських воєнкерів.

Маляр: Контрнаступальні дії вже відбуваються

Джерело