У ЗСУ спростували вкидання росіян про захоплення Мар’їнки: Оборона міста триває — Події

У ЗСУ спростували вкидання росіян про захоплення Мар'їнки: Оборона міста триває - Події

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Сили оборони України стримують ворога на Мар’їнському напрямі на Донеччині, оборона міста триває. Вкидання росіян про повне захоплення пункту є фейками. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угрупування військ «Таврія» Олександр Тарнавський.

— Мар’їнський напрямок. Триває стримування ворога в районах Новомихайлівки та Красногорівки – відбито 11 атак. У районі Мар’їнки ворог накопичує сили для подальших штурмових дій. Продовжує інформаційні вкидання та провокації про нібито повне взяття цього міста. Оборона Мар’їнки продовжується, — додав командувач.

Мар’їнка розташована фактично впритул до окупованого Донецька. Запеклі бої розпочалися у день російського вторгнення в Україну. За цей час всю інфраструктуру міста було повністю знищено. На початку грудня британська розвідка повідомила, що російські війська поступово просуваються через руїни Мар’їнки, міста Донецької області. Зараз Росія, ймовірно, контролює більшу частину забудованої території. Спікер Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун раніше повідомив, що 90% боїв зосереджено в районах Авдіївки та Мар’їнки.

Джерело