Удар по Харкову 23 січня: кількість загиблих сягнула 10 осіб — Події

Удар по Харкову 23 січня: кількість загиблих сягнула 10 осіб - Події

Фото: т.ме/синєгубов

У Харкові після влучання російської ракети у п’ятиповерховий будинок вранці 23 січня під завалами виявлено ще два тіла. Загальна кількість загиблих зросла до десяти. Про це повідомили у Державній службі надзвичайних ситуацій.

— Сьогодні рятувальники дістали з-під завалів тіла 56-річної жінки та 57-річного чоловіка, а також 2 загиблих собак, — йдеться у повідомленні.

Міський голова Харкова Ігор Терехов повідомив, що чоловік та жінка, тіла яких були деблоковані з-під завалів, мешкали на першому поверсі зруйнованого під’їзду.

Пошуково-рятувальна операція на місці зруйнованого будинку в Київському районі Харкова триває.

24 січня армія РФ обстріляла Херсон, під вогонь потрапила одна з лікарень міста. Внаслідок обстрілу поранення отримали три медики. Вранці 23 січня російські війська провели комбіновану ракетну атаку по Україні. Харків був атакований тричі: близько 4:00, близько 7:00 (Київський та Салтівський райони) та близько 22:00 (Київський район). Внаслідок вечірньої атаки дев’ятеро людей отримали поранення. Окрім Харкова 23 січня росіяни обстріляли також Київ. Внаслідок ворожої атаки поранення отримали 18 осіб, 13 з них були госпіталізовані до лікарень міста. Серед поранених — троє дітей.

Джерело