Україна готова на кредит від США — Зеленський

Україна готова на кредит від США - Зеленський

Фото: Пресс-служба президента Украины Володимир Зеленський вважає, що Україна отримає допомогу від США

Якби Україні запропонували кредитну допомогу сьогодні чи безкоштовну, але завтра, то «ми погодились б на сьогодні», підкреслив президент.

Українська сторона розглядає варіант отримання військової допомоги від США в кредит, якщо іншого шляху не буде. Про це сказав президент Володимир Зеленський в інтерв’ю, оприлюдненому в ефірі телемарафону в суботу, 6 квітня.

За його словами, якби Україні запропонували кредитну допомогу сьогодні чи безкоштовну, але завтра, то «ми погодились б на сьогодні».

«Один сенатор нещодавно був. І він каже: А чи ти погодишся на кредитні гроші? Якщо, наприклад, скажуть, що гроші кредитні, або ти не отримаєш. Я відповів: А для чого ці вибори, якщо немає вибору? Ми погодимось на будь-який варіант», – сказав Зеленський.

Він нагадав, що для України допомога від США є питанням виживання, тому вона намагається отримати її і «розглядається дуже багато варіантів».

Разом з тим Володимир Зеленський вважає, що «ми зможемо отримати позитивне голосування Конгресу США».

Раніше ЗМІ повідомили, що у Конгресі США знову відклали голосування за законопроєкт про допомогу Україні. Палата представників навряд чи розгляне це питання до середини квітня, а можливо, й пізніше.

При цьому останнім часом все частіше лунають пропозиції про те, що США можуть надати Україні допомогу в кредит. Саме таку точку зору озвучує Дональд Трамп.

Джерело