Україна має право ліквідувати Путіна — Зеленський

Україна має право ліквідувати Путіна - Зеленський

Володимир Путін повинен остерігатися за своє життя

Глава держави відмовився визнати можливу причетність України до замахів на колаборантів та чиновників РФ на тимчасово окупованих територіях.

Україна має повне право ліквідувати російського президента Володимира Путіна, якщо така можливість зʼявиться. Про це сказав президент України Володимир Зеленський в інтервʼю для The Sun, оприлюдненому у вівторок, 21 листопада.

За його словами, Росія не відмовляється від планів ліквідації українського керівництва і намагається зробити це будь-яким можливим способом.

«Вони (росіяни – ред.) будуть використовувати будь-які інструменти, які вони мають», – сказав Зеленський.

За його словами, Україна у свою чергу ліквідує Путіна, якщо зʼявиться така можливість.

«Це війна, і Україна має всі права захищатися», – підкреслив Зеленський.

При цьому він відмовився відповідати на питання, чи причетна Україна до замахів на колаборантів та чиновників РФ на тимчасово окупованих територіях.

«Я не можу обговорювати з вами якісь спецоперації української розвідки, секретної служби чи якихось спецпідрозділів. Є деякі моменти, які ми не обговорюємо», – резюмував президент.

Раніше повідомлялося, що Зеленський розповів про замахи на його життя з боку росіян. Також, за словами президента, Росія хоче усунути його з посади до кінця 2023 року, для чого вигадала план дестабілізації під умовною назвою «Майдан-3». 

Джерело