Україна повернула з полону 207 захисників

Україна повернула з полону 207 захисників

Фото: Пресслужба президента України Українські герої повернулися на Батьківщину

Серед звільнених українців багато оборонців Маріуполя і Азовсталі, а також захисники острову Зміїний.

Україна повернула з полону 207 військовослужбовців. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у Telegram в середу, 31 січня.

«Наші – вдома. 207 хлопців. Повертаємо попри все. Пам’ятаємо про кожного й кожну в полоні. Воїни та цивільні. Маємо повернути всіх. Працюємо над цим. Зараз – чергова класна робота команди України. Буданов, Єрмак, Усов, Малюк, Клименко – молодці!», – написав глава держави.

У свою чергу кервник Офісу президента ндрій Єрмак уточнив у Telegram, що серед звільнених українців воїни ЗСУ, Нацгвардії, ДПСУ, Нацполіції – рядові, сержанти та офіцери.

«Багато оборонців Маріуполя, військових, що були на Азовсталі, острові Зміїний, Донецькому, Запорізькому, Харківському, Луганському, Херсонському та Сумському напрямках. Це другий великий обмін після тривалої перерви. І ми продовжуємо роботу та виконання задачі президента – повернути всіх», – написав Єрмак.

Нагадаємо, Україна і РФ з початку повномасштабного вторгення неодноразово проводили обміни військовополоненими. Останній обмін відбувся 3 січня. Додому повернулись 230 українських захисників.

Обмін полоненими з РФ, який був запланований на 24 січня та не відбувся через падіння російського Іл-76, мав стати одним із найбільших з початку повномасштабної війни. Росіяни заявили, що на борту літака нібито знаходились українці, яких везли на обмін.

Тоді у ГУР заявили, що нині відсутня достовірна та вичерпна інформація з приводу того, хто міг дійсно перебувати на борту Іл-76.

Джерело