Україна зупинила наступ Росії — Зеленський

Україна зупинила наступ Росії - Зеленський

Фото: Кадр із відео Президент розповів ситуацію навколо Авдіївки

Голова держави наголосив, що це твердження може втратити свою актуальність, якщо країна не матиме достатньої допомоги.

Українським бійцям удалося зупинити просування російських окупантів, а сама ситуація стала набагато ліпшою, «ніж в останні три місяці». Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю BFM TV, опублікованому в понеділок, 11 березня.

«У нас були труднощі через брак артилерійських боєприпасів, повітряну блокаду, російської далекобійної зброї та високої щільності російських безпілотників», — зазначив голова держави.

За його словами, «наступ Росії було зупинено», а ворожа армія «перебуває в процесі втрати великої кількості життєво важливих сил».

Зеленський попередив, що такі твердження можуть втратити свою актуальність «через місяць чи тиждень», якщо наша країна не матиме достатньої допомоги.

Президент також розповів ситуацію навколо Авдіївки, що росіяни не захопили її, а просто знищили, а потім зайшли.

Голова держави також звернув увагу на перевагу Росії у далекобійній зброї та закликав країни Заходу надати таке озброєння.

Як ми вже писали, ЗМІ дізналися імена понад 1500 убитих за два тижні в Україні росіян. Це один з найвищих показників з початку повномасштабної війни Росії проти України.

Ворог провалив «план до виборів Путіна» — ЗСУ

Джерело