Українка отримала головну нагороду на міжнародному фестивалі фотографії в ОАЕ

Українка Олена Гром отримала головний приз міжнародного фестивалю фотографії Xposure International Photography Festival в Шарджі (ОАЕ) за знімок «Втрачена весна IV».

Про це повідомила Київська організація Національної спілки фотохудожників України, передає Укрінформ.

«Вітаємо володарку головного призу фестивалю — його отримала українська фотографка, членкиня Київська організація НСФХУ та Ukrainian Association of Professional Photographers — UAPP Олена Гром за емоційно захоплюючий знімок «Втрачена весна IV» (категорія «Портретний живопис»)», — йдеться у повідомленні.

Крім того, у категорії «Фотожурналістика» переможцем став киянин Патрік Джаракз із роботою «Діти вчаться кататися на велосипеді».

Зазначається, що фотографії про події в Україні надіслали також автори з Австралії, Іспанії та Франції.

На конкурс надійшло понад 25 000 заявок зі 190 країн, включаючи Китай, Індію, ОАЕ, Саудівську Аравію, Росію, Німеччину, Італію, США та Велику Британію. Нагороди представлені в різних категоріях — від архітектури до пейзажів, а також нещодавно доданої категорії «Побачити Шарджу».

Як повідомлялося, у Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї відкрили виставку картин і фотографій маріупольських художників-аматорів «Маріуполь. Життя з наддією».

Джерело: like.sumy.ua