Українська ІТ-армія атакувала банківську систему РФ і вивела з ладу систему Мир — Події

Українська ІТ-армія атакувала банківську систему РФ і вивела з ладу систему Мир - Події

Українська ІТ-армія провела масштабну атаку на російську банківську систему, включаючи інфраструктуру національної системи платіжних карток (НСПК) – оператора карток «Мир». Про це повідомляє прес-служба ІТ ARMY of Ukraine.

— Коли ми вчора обіцяли покласти всю банківську систему ворога, то були пусті слова. Тому що сьогодні ще більше банків відключено разом з їхньою імпортозамінною системою карткових платежів «Мир», а відповідно і всі карткові розрахунки, — зазначили кіберфахівці.

В результаті DDoS атаки ВТБ, Ощадбанк, Тінькофф, Альфа-Банк, Білайн, МТС, Ростелеком, Газпромбанк, Мегафон, СБП, НСПК, ЄІРЦ і безліч менших сервісів поки не функціонують. Українські хакери наголосили, що це, можливо, найбільша українська DDoS-атака на ворога.

13 червня українська ІТ-Армія вкотре завдала неприємностей російським терористам. У Мінцифрі прозвітували про успішну атаку кіберфахівців на сервери російського провайдера «Мастертел», який забезпечує роботу банків РФ. 3 травня кіберфахівці головного управління розвідки (ГУР) атакували інтернет-провайдерів та операторів зв’язку в Татарстані. Головною метою атаки українських кіберфахівців є мережі зв’язку в економічній зоні «Алабуга», в якій розташовано понад 30 виробництв, у тому числі російський оборонно-промисловий комплекс (ОПК).
Джерело