Українські військові просунулися біля Роботиного, контрнаступ триває — Події

Українські військові просунулися біля Роботиного, контрнаступ триває  - Події

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Українські бійці продовжують свій наступ біля села Роботине Запорізької області. Там ЗСУ вже просунулися на відстань до 600 метрів. Про це розповів речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун в ефірі телемарафону.

— Ми мали частковий успіх на захід від Роботино. Там наші воїни завдають окупантам шкоди у живій силі та техніці. Продовжують закріплюватися на рубежах. На певних напрямках ми просунулися від 100 до 600 метрів, – заявив Штупун.

Він також розповів, що бійці ЗСУ продовжують тиск і на Мелітопольському напрямі. За останні три дні нашим захисникам удалося взяти у полон 25 окупантів. Але ворог не здається і намагається відновити втрачене становище. Зокрема, на захід від Вербового і на південний схід від Малої Токмачки. На штурм ворог кидає вже й еліту – десантні війська. Але зазнає втрат, додав спікер.

28 серпня українським військовим вдалося звільнити Роботине від російських окупантів. Це був один із ключових укріпрайонів ворога у Запорізькій області. За цей пункт кілька місяців точилися запеклі бої.

Джерело