Укренерго попередило про посилення відключень

Укренерго попередило про посилення відключень

Фото: Getty Images В енергосистемі України складна ситуація через російські атаки

Станом на ранок без світла понад 540 населених пунктів через негоду, технічні порушення і обстріли.

В регіонах України посилять відключення електроенергії з 13:00 у п’ятницю, 21 червня. Про це повідомило Укренерго.

«Сьогодні заходи обмеження споживання діють протягом всієї доби. З 13:00 обсяг обмежень буде більшим. Причина – складна ситуація в енергосистемі після масованих атак росіян на енергооб’єкти», – йдеться у повідомленні.

У компанії закликали громадян дізнаватися інформацію про графіки посилених відключень на офіційних сайтах обленерго та у їхніх соцмережах. 

Станом на ранок через негоду було знеструмлено 53 населені пункти в Донецькій, Сумській та Чернігівській областях.

З інших причин без енергоживлення ще 491 населений пункт. Через бойові дії є нові знеструмлення у Донецькій, Сумській, Харківській і Херсонській областях. А з технічних причин є відключення у Дніпропетровській області.

Сьогодні Україна імпортує електроенергію з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини і Молдови загальним обсягом 27573 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 1620 МВт. Експорт не відбувається і не передбачається.

Як відомо, енергетики прогнозували збільшення відключень на поточному тижні. Особливо це стосуватиметься вечірніх годин.

Раніше повідомлялося, що липень стане найважчим періодом для енергосистеми України. Саме у цей час енергоблоки АЕС проходять планові ремонти.

Джерело