Укренерго вивело в ремонт два енергоблоки, дефіциту в енергосистемі немає

Попри виведення в ремонт двох енергоблоків теплових електростанцій дефіциту в енергосистемі 26 січня не прогнозується.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє НЕК "Укренерго" у Фейсбуці.

"Виникнення дефіциту в енергосистемі не прогнозується. Електроенергії, виробленої електростанціями всіх видів, вистачає для забезпечення енергопостачання всіх юридичних та побутових споживачів. Протягом доби на теплових електростанціях в аварійний та поточний ремонти виведено 2 блоки", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що внаслідок потепління спостерігається зменшення споживання електрики. Зокрема, 25 січня максимальне споживання електроенергії було на 1,2% нижчим за добовий максимум 24 січня. Станом на 9:20 26 січня споживання споживання тримається на рівні попереднього дня.

Через російські обстріли на Харківщині знеструмлено один з об’єктів «Укренерго» та кілька об’єктів обленерго. Тривають аварійно-відновлювальні роботи.

Експорт електроенергії 26 січня не здійснюється. Імпорт електроенергії запланований впродовж майже всієї доби, за виключенням ночі зі Словаччини, Польщі, Румунії та Молдови загальним обсягом 4 772 МВт-год.

Як повідомлялося, станом на ранок 25 січня в Україні через негоду залишалися без електропостачання 45 населених пунктів у трьох областях.

Джерело