Уряд ухвалив рішення про вихід України ще з трьох угод із країнами СНД

Уряд ухвалив рішення про вихід України ще з трьох угод із країнами СНД

Фото: Пресслужба Кабміну Уряд України

Угоди стосуються боротьби зі зростанням захворюваності на цукровий діабет, військових перевезень і профілактики йод-дефіцитних станів.

Уряд ухвалив рішення про вихід України ще з трьох міжнародних угод із державами-учасницями СНД. Про це сьогодні, 9 лютого, повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Повідомляється, що Україна вийшла з Угоди про співробітництво держав — учасниць Співдружності Незалежних Держав у боротьбі зі зростанням захворюваності на цукровий діабет, підписаної у 2008 році в Кишиневі, з Угоди про принципи та порядок виконання військових перевезень, підписаної в 1992 році в Ташкенті, а також з Угоди про профілактику йод-дефіцитних станів серед населення держав-учасниць СНД, підписаної в 2001 році у Мінську.

Нагадаємо, уряд ухвалив рішення про вихід України з угоди про взаємодію міністерств внутрішніх справ країн-учасниць Співдружності незалежних держав. Ця угода втратила свою актуальність, бо механізми співробітництва, передбачені нею, не застосовуються сторонами.

Торік парламент Молдови схвалив вихід країни з Міжпарламентської асамблеї СНД.

Джерело