За Насірова внесли заставу

За Насірова внесли заставу

Фото: Скріншот Роман Насіров став героїм мемів за час перебування у СІЗО

Роман Насіров перебував під вартою із 31 жовтня 2022 року. При цьому вперше його затримали ще на початку березня 2017 року за підозрою у зловживанні службовим становищем.

За колишнього голову Державної фіскальної служби України Романа Насірова внесли заставу у понад 55 млн гривень. Про це повідомив Вищий антикорупційний суд у п’ятницю, 24 травня.

Після внесення застави на Насірова поклали наступні процесуальні обов’язки до 7 липня поточного року:

  • прибувати за викликом до суду, а в разі неможливості прибуття за викликом у призначений строк – заздалегідь повідомити про це суд;
  • не залишати межі Києва без дозволу суду;
  • повідомляти суд про зміну місця свого проживання;
  • утримуватись від спілкування із визначеними в ухвалі суду особами;
  • здати на зберігання до відповідних органів державної влади усі свої паспорти громадянина України для виїзду за кордон, службовий паспорт, інші документи, що дають право на виїзд з України та в’їзд в Україну, окрім паспорта громадянина України;
  • носити електронний засіб контролю.

У суді нагадали, що Роман Насіров перебував під вартою із 31 жовтня 2022 року. При цьому вперше його затримали ще на початку березня 2017 року за підозрою у зловживанні службовим становищем. Зокрема в отриманні хабаря в розмірі 722 млн гривень.

Тоді суд заарештував Насірова з заставою в 100 млн гривень, яку було внесено 16 березня. Його випустили з СІЗО. Однак справу продовжили прослуховувати у ВАКС. У жовтні 2022 року суд знову його заарештував. Заставу призначили у розмірі понад 523 млн гривень, але поступово її розмір зменшували.

Джерело