Забута історія: Volkswagen відродив кольорове авто

Дизайн дійсно вражає.

Більшість сучасних покупців віддає перевагу автомобілям таких виразних кольорів, як чорний, білий і сірий. В такому разі на новий Volkswagen Polo Harlekin цим "естетам" краще не дивитися. Це ж автомобіль-мольберт, автомобіль-веселка, автомобіль-калейдоскоп, інформує Ukr.Media.

Це зовсім не історія сьогоднішнього дня. Все почалося ще в 90-х, коли німці абсолютно несподівано викинули в продаж банальний хетчбек Polo Mk III з різнокольоровими кузовними панелями. Злі язики стверджували, що ідея спецверсії прийшла німцям в голову після збою на виробництві. Мовляв, через комп'ютерний глюк роботи-зварювальники зібрали машину з неправильних компонентів.

Це, звичайно, все нісенітниця, а от те, що Polo Harlekin несподівано став якщо не зіркою, то зірочкою, — факт. Спочатку VW планував випустити тільки 1000 різнокольорових хетчів, але попит перевищив пропозиції майже в чотири рази. І ось через чверть століття німці повернулися до своєї ідеї.

Правда, нинішній Polo, пофарбований, до речі, точно так само, як і оригінал, існує в єдиному екземплярі. Але якщо автовласники будуть активно вболівати за новий дизайн, то, може, у Вольфсбурзі і розщедряться на обмежену серію.

Джерело