Закон про мобілізацію: названо дату голосування

Закон про мобілізацію: названо дату голосування

Фото: Пресслужба Верховної Ради Верховна Рада може прийняти законопроєкт про мобілізацію у першому читанні вже цього тижня

В зал законопроєкт піде 11 січня на голосування у першому читанні, зазначив Ярослав Железняк.

Верховна Рада може проголусувати за законопроєкт про мобілізацію у першому читанні вже на поточному тижні. Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк у Telegram у вівторок, 9 січня.

За його даними, сьогодні парламентський комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки переніс розгляд законопроєкту про мобілізацію на завтра, 10 січня.

«Відповідно завтра (найбільш вірогідно) підготують рішення по рекомендації ухвалення урядового закону за основу з пропозиціями від комітета (які мають бути враховані до другого читання) і в зал законопроєкт піде 11 січня на голосування у першому читанні», – написав Железняк.

Нагадаємо, 25 грудня Кабмін зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт, який передбачає внесення змін до процесів мобілізації, військового обліку та проходження військової служби. Кореспондент.net детально проаналізував законопроєкт про мобілізацію.

Також напередодні стало відомо, що у Раді виникли питання до законопроєкту про мобілізацію.

В Раду внесли п’ять законопроєктів про мобілізацію

Джерело