Залужний обговорив із Міллі ситуацію на фронті

Залужний обговорив із Міллі ситуацію на фронті

Фото: Міноборони України Валерій Залужний та Марк Міллі

Головнокомандувач ЗСУ обговорив з американським колегою ситуацію на фронті та наголосив на посиленні постачання зброї.

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний у понеділок, 1 травня, провів чергову телефонну розмову з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. Військові обговорили обстановку на фронті, а також посилення постачання зброї.   «Детально поінформував про обстановку на усіх ділянках фронту. Ситуація важка, але контрольована. Найзапекліші бої тривають у Бахмуті, Авдіївці та Мар’їнці, де ворог продовжує зосереджувати свої зусилля на веденні наступальних дій», — написав Залужний у Telegram.   Головнокомандувач розповів Міллі про ракетні удари російською стратегічною авіацією та щоденні бомбардування цивільних об’єктів керованими авіабомбами у прифронтовій зоні. Також наголосив на необхідності посилення можливостей системи протиповітряної оборони.   «Окремо зупинився на темі укомплектування наших підрозділів та важливості своєчасного постачання Україні озброєння, військової техніки та боєприпасів у достатній кількості. Дякую генералу Міллі за допомогу. Продовжуємо координувати зусилля у боротьбі з російським агресором», — додав Залужний.

Нагадаємо, 27 квітня Залужний та керівник Офісу президента Андрій Єрмак провели телефонну розмову з головою Об’єднаного комітету начальників штабів генералом Марком Міллі й радником президента США з питань національної безпеки Джейком Салліваном.

30 квітня Залужний зустрівся з верховним головнокомандувачем Обʼєднаних збройних сил НАТО в Європі та командувачем ЗС США в Європі генералом Крістофером Каволі.

Джерело