Замерзлих вікон більше не буде: Цим чудо-засобом досвідчені водії натирають вікна машини

Що робити, коли замерзають вікна в машині.

Кожному автомобілісту знайома ситуація, коли в машині замерзають вікна. Чесно кажучи, це кошмар, щоранку вичищати це крижане покриття. Однак є один ефективний засіб, який допоможе впоратися без праці, інформує Ukr.Media.

Для початку варто прояснити, чому взагалі замерзають вікна. Це відбувається через утворення конденсату на склі. Маленькі краплі води з'являються на вікні, а після, коли температура опускається нижче 0 градусів, замерзають. Природні процеси не звернути назад.

Багато водіїв вирішують цю проблему за допомогою гарячої води, проте це не найкращий метод. Річ у тім, що постійний вплив гарячої води може з часом пошкодити скло. Адже таке різке коливання температури — величезне навантаження на матеріал. Якщо всю зиму день у день обливати лобове скло окропом, то з часом на ньому можуть з'явитися тріщини.

Але що ж робити в такому випадку? Є одне просте рішення. Виявилося, оцет — прекрасний засіб від замерзлих вікон. Тільки тут потрібно враховувати деякі нюанси.

Отже, для початку нам потрібно приготувати дуже простий розчин. У ємності змішайте дві третини оцту і одну третину води. Перелийте це в пульверизатор. Тепер можна вирушати до машини.

Розпиліть цю суміш на лобове скло автомобіля і протріть ганчіркою. Якщо зробити це з вечора, вранці лід на склі не утворюється. А якщо ви забудете про це, то з ранку цей засіб допоможе з легкістю розтопити лід.

А тепер про важливі нюанси. Оцет не зашкодить склу. Однак якщо на склі вже є тріщина, то використовувати засіб не можна. В цьому випадку оцет тільки погіршить ситуацію. Також потрібно стежити за тим, щоб оцет не потрапляв на фарбу автомобіля. На жаль, він може її пошкодити.

Але в іншому цей засіб — справжній порятунок, коли замерзають вікна в машині. Просто з вечора наносите засіб, а з ранку ніяких турбот і проблем.

Джерело