Заставу брату Мазепи зменшили у 100 разів — Події

Заставу брату Мазепи зменшили у 100 разів - Події

Фото: Getty Images

Брату засновника інвестиційної компанії Concorde Capital Ігоря Мазепи Юрію Мазепі зменшили заставу вже у 100 разів. Про це повідомляє у Facebook юридична компанія «Міллер».

У компанії розповіли, що 29 січня Київський апеляційний суд частково задовольнив апеляційну скаргу адвокатів Miller Law Firm і зменшив розмір застави Юрію Мазепі з 45 до 5 млн грн (у дев’ять разів). У суді першої інстанції сторона захисту знизила розмір застави з 500 до 45 млн грн.

— Загалом за весь час розгляду запобіжного заходу двома інстанціями наші адвокати домоглися зменшення застави у 100 разів, — заявили в компанії.

18 січня Мазепу затримали під час проходження українсько-польського кордону на КПП «Медика – Шегіні», він планував відвідати Всесвітній економічний форум у Давосі. Бізнесмена не випустили за кордон через розслідування, пов’язане з Concorde Capital. Справа стосується отримання прав на землю для будівництва котеджного містечка Goodlife Park у 2013 році. Цього ж дня на об’єктах Concorde Capital було проведено обшуки. У компанії стверджували, що слідчі дії було здійснено без судового рішення, і в бізнес-центрі навіть вибили двері.

19 січня Печерський районний суд Києва заарештував Ігоря Мазепу з альтернативою застави майже 350 млн грн. Concorde Capital назвала це затримання «найбільшим ударом по інвестиційному ринку України за всю історію Незалежності». Брата засновника інвесткомпанії Concorde Capital Ігоря Мазепи Юрія, який є одним із чотирьох підозрюваних у межах справи про злочинну організацію, вночі 20 січня суд відправив під варту з альтернативою застави у 44 мільйони гривень. 

 

 

 

Джерело