Затримано диверсантів, які намагалися підірвати залізничну лінію

Затримано диверсантів, які намагалися підірвати залізничну лінію

Фото: СБУ СБУ затримала диверсантів ФСБ

У Полтавській області затримано двох агентів ФСБ, які намагалися підірвати ділянку залізничної лінії, яка сполучає центральні та східні регіони України.

Служба безпеки запобігла російській диверсії на стратегічно важливому об’єкті Укрзалізниці. Про це 26 березня повідомляє СБУ.

Зазначається, що в результаті спецоперації у Полтавській області затримано двох агентів ФСБ, які намагалися підірвати ділянку залізничної лінії, яка сполучає центральні та східні регіони України.

Для вчинення диверсії вони заклали саморобний вибуховий пристрій поблизу колії та системи електроживлення рухомого складу. У подальшому зловмисники планували привести вибухівку в дію за допомогою пульта дистанційного керування. Але фігуранти не встигли цього зробити, оскільки були затримані прямо на місці події.

У разі вчинення підриву окупанти сподівались порушити логістичні шляхи постачання зброї, боєприпасів та пального для ЗСУ.

У затриманих вилучено мобільні телефони, з яких вони координували злочинні дії зі своїм російським куратором — кадровим співробітником 5-ї служби ФСБ. Його особу вже встановлено Службою безпеки.

Саме він поставив агентам завдання вчинити диверсію на залізниці у період масованих повітряних атак росіян на об’єкти критичної інфраструктури України 21-22 березня цього року.

Ворожими поплічниками виявились жителі Київської та Харківської областей. Обом затриманим повідомили про підозру у диверсії, вчиненій в умовах воєнного стану за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

Фігуранти перебувають під вартою. Їм загрожує довічне ув’язнення.

 

 

Нагадаємо, затримано «крота» ФСБ, який намагався влаштуватися до поліції.

Також повідомлялося, що затримано агента ФСБ, який шукав слабкі місця в обороні Чернігівщини.

Джерело