Зеленський: Максимум уваги — дронам і РЕБ

Зеленський: Максимум уваги - дронам і РЕБ

Фото: Кадр с видео Президент України Володимир Зеленський

Під час засідання Ставки йшлося про виробництво в Україні, фінансування, постачання і застосування дронів і засобів РЕБ.

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозвернення до народу в четвер, 4 липня, розповів про чергове засідання Ставки.

«Провів Ставку. Тривале було засідання, серед основного в доповідях сьогодні — дрони і РЕБ. Виробництво в Україні, фінансування, постачання і застосування. Вся конкретика, від найбільш затребуваних на фронті, зокрема FPV. Звичайно, максимум уваги і нашим далекобійним дронам», — сказав президент.

Під час засідання заслухали командувача Сухаревського, віце-премʼєр-міністра Федорова, міністра стратегічних галузей Камишіна, командувача Повітряних сил Олещука і, як повідомив Зеленський, ухвалили дуже важливі рішення, які час покаже на фронті.

Доповідав також міністр оборони України Умєров, який повернувся з поїздки в Сполучені Штати. Йшлося про проведені переговори, а також про реалізацію раніше оголошених оборонних пакетів.

«Головком Олександр Сирський доповів щодо ситуації на основних напрямках. Найбільше боїв на Покровському напрямку, на нашій Донеччині, але кожен напрямок зараз зміцнюємо — від Харківщини до південних», — зазначив Зеленський.

Президент подякував мужнім українським бійцям і кремо відзначив 35-у окрему бригаду морської піхоти, 44-у і 55-у окремі артилерійські бригади, 71-у окрему єгерську бригаду, 108-у окрему бригаду ТрО і 110-у окрему механізовану бригаду.

Нагадаємо, сьогодні Зеленський повдомив, що Україна поки що не може планувати контрнаступ на фронті, бо 14 бригад ЗСУ досі не мають достатньо зброї. 

Станом на сьогодні Росія продовжує повзучий наступ на Донбасі, а також намагається атакувати на Харківщині, де її війська були зупинені, коли на фронт почала активніше надходити допомога від країн Заходу.

Джерело