Зеленський на Ставці дав доручення по МіГ-31

Зеленський на Ставці дав доручення по МіГ-31

Фото: Пресслужба президента України Володимир Зеленський доручив розібратися з вильотами носіїв Кинджалів

Вильоти потенційних носіїв ракет Кинджал не паралізували Україну на години, зазначив президент.

Президент Володимир Зеленський дав доручення знайти рішення, щоб тривалі польоти російських літаків МіГ-31К, які можуть переносити ракети Кинджал, не паралізували Україну. Про це він повідомив у Telegram за результатами засідання Ставки верховного головнокомандувача в п’ятницю, 17 листопада.

«Доручив Міністерству оборони, Генштабу та Кабміну запропонувати рішення, щоб вильоти носіїв Кинджалів не паралізували країну на години», – написав він.

Окрім того, учасники засідання обговорили забезпечення Сил оборони у наступному році. Міністр оборони Рустем Умєров виступив з великою доповіддю про потреби ЗСУ в усьому необхідному для подальшої деокупації України – у техніці, ракетах, боєприпасах, обладнанні та послугах.

Реалізація поточних контрактів. Контрактування на наступний рік як із вітчизняним ОПК, так і з закордонними постачальниками. Систематизація очікуваної міжнародної технічної допомоги, – зазначив Зеленський.

Також було заслухано довідь міністра стратегпрому Олександра Камишіна щодо нарощування обсягів виробництва на підприємствах вітчизняного ОПК. А також поточний стан і перспективи багаторічної ракетної програми, ухваленої ще у 2021 році.

Окрім того, було розглянуто ситуацію на фронті – Лиман, Бахмут, Авдіївка, Херсонщина. З доповідями вситупили головком ЗСУ Валерій Залужний та інші командувачі.

Нагадаємо, останнім часом Росія стала регулярно тероризувати Україну польотами МіГ-31. Повітряні тривоги стали набагато довшими, бо росіяни почали дозаправляти ці літаки у повітрі. Це призводить до суттєвих втрат для економіки України.

Джерело