Зеленський не виключив відставку Залужного

Зеленський не виключив відставку Залужного

Фото: Пресс-служба президента Украины Зеленський підтвердив можливу відставку Залужного

Глава держави заявив, що «розмірковує» над цією заміною і зазначив, що різним секторам потрібно «перезавантаження».

Президент Володимир Зеленський заявив, що «розмірковує» над зміною керівництва, і не лише військового.Так президент України Володимир Зеленський прокоментував можливе звільнення головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного в інтерв’ю італійському каналу Rai 1, що вийшло у неділю, 4 лютого.

Відповідаючи на запитання журналіста про Залужного, Зеленський заявив, що Україні потрібне «перезавантаження», що означає зміну керівництва.

«Коли ми говоримо про це, я маю на увазі ротацію цілої низки державних лідерів, не тільки в одному секторі, такому як військовий. Я розмірковую над цією заміною, але не можна сказати, що тут ми замінили одну людину…Якщо ми хочемо перемогти, ми повинні штовхати всіх в одному напрямку, переконані в перемозі, ми не можемо зневіритися, опустити руки, ми повинні мати правильні позитивні енергії… Тому я говорю про перезавантаження, про заміну, я маю на увазі щось серйозне, що стосується не однієї людини, а напрямку керівництва країни», — сказав Зеленський.

Він додав, що «це питання людей, які мають керувати Україною. Безумовно, потрібне перезавантаження, новий початок».

Нагадаємо, у неділю радник Байдена прокоментував можливу відставку Залужного, заявивши, що Сполучені Штати не повинні втручатися в це питання.

Нова стратегія війни Залужного. Завдання на 2024

Джерело