Зеленський подякував Байдену за допомогу

 Зеленський подякував Байдену за допомогу

Фото: Офіс президента Президент України Володимир Зеленський

США виділили Україні ще один пакет військової допомоги у війні з РФ. Розмір оголошеного пакета становить 275 млн доларів.

Президент України Володимир Зеленський подякував президенту США Джо Байдену, Конгресу США та обом партіям, а також американському народу за новий пакет військової допомоги. Про це у п’ятницю, 24 травня, він повідомив у соціальній мережі Х.

Він зауважив, що до нього увійшли вкрай необхідні ракети великої дальності, високоточні артилерійські боєприпаси, протитанкові засоби й інші види озброєнь.

Також президент висловив сподівання щодо подальшої підтримки Штатами України. 

«Цей пакет є критично важливим саме зараз, коли ворог посилив атаки вздовж лінії фронту. Сьогодні в Харкові я на власні очі побачив, наскільки важливо зміцнити наших воїнів, щоб захистити наших людей, наші міста й громади. Свобода — це цінність, якою дорожать обидві наші нації. Щоб захистити її, нам потрібна подальша потужна підтримка з боку Сполучених Штатів та інших союзників», — зауважив очільник української держави. 

США оголосили про надання додаткової військової допомоги Україні у війні з Росією в розмірі 275 мільйонів доларів

Нагадаємо, 10 травня США оголосили про надання Україні зброї на 400 млн доларів. До пакету увійшли боєприпаси для Patriot і NASAMS, бойові машини піхоти Bradley, снаряди калібру 155 мм і 105 мм та інше.

Блінкен зробив заяву щодо зброї США

Джерело