Зеленський повідомив про нові призначення в ЗСУ

Зеленський повідомив про нові призначення в ЗСУ

Фото: Кадр с видео Президент України Володимир Зеленський

Президент повідомив, що до виконання нових обовʼязків приступають люди, яких добре знають в армії, і які самі добре знають, що потрібно армії.

У вечірньому відеозверненні до народу України сьогодні, 10 лютого, президент Володимир Зеленський повідомив про нові призначення в ЗСУ.

«Заступниками Головкома Олександра Сирського стали полковник Вадим Сухаревський, його напрямок — це безпілотні системи і розвиток застосування дронів нашими воїнами, та полковник Андрій Лебеденко, його напрямок — це інновації, саме технологічний компонент армії та бойових систем. Потрібна чітка практика роботи з новими технологіями. Заступниками начальника Генерального штабу Збройних Сил України погодив кандидатури бригадного генерала Володимира Горбатюка, його напрямок — це оперативна робота, робота штабів, планування, управління: в кожному штабі мають на сто відсотків розуміти фронт; бригадного генерала Олексія Шевченка, його напрямок — це логістика, максимальна якість логістики у нашій армії; бригадного генерала Михайла Драпатого — він відповідатиме за підготовку, якісне тренування наших військових», — повідомив президент.

Крім того, Зеленський повідомив, що в Харкові ще триває ліквідація наслідків нічних ворожих ударів, а постраждалим надається допомога.

Своє звернення Зеленський завершив повідомленням про телефонні переговори з президентом Франції, який пообіцяв подальшу допомогу Україні у війні проти РФ.

Зеленський відреагував на трагедію в Харкові

Джерело