Зеленський привітав працівників Держспецзвʼязку

Зеленський привітав працівників Держспецзвʼязку

Фото: Скриншот відео Зеленський вручив нагороди працівникам Держспецзв?язку

Президент відзначив працівників Держспецзвʼязку орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, княгині Ольги ІІІ ступеня та медалями.

Президент Володимир Зеленський 25 травня привітав працівників та працівниць Держспецзвʼязку України з професійним святом — Днем Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

«Дякую за фаховість усім нашим працівникам та працівницям Держспецзвʼязку України. Дякую за відданість Україні та готовність 24/7 бути на службі, бути уважними й ефективними у виконанні службових та воєнних завдань. Вітаю вас із вашим професійним днем!» — зазначив Зеленський.

Глава держави наголосив, що саме завдяки таким фахівцям уже понад два роки повномасштабної війни українці користуються надійним зв’язком та крок за кроком нарощують захист держави, її спецструктур від ворожих кіберударів.

«Маємо пам’ятати й допомагати рідним та близьким тих наших людей, які, працюючи заради нашої держави, захищаючи Україну, віддали найдорожче — свої життя», — наголосив президент.

Зеленський відзначив працівників Держспецзвʼязку орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, княгині Ольги ІІІ ступеня, медалями За військову службу Україні, Захиснику Вітчизни та За бездоганну службу ІІІ ступеня.

Нагадаємо, Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський привітав морську піхоту із професійним святом.

Джерело