Зеленський прокоментував «мирний план» Трампа

Зеленський прокоментував "мирний план" Трампа

Фото: Пресс-служба президента Украины Зеленського не влаштовує «мирний план» Трампа

Український президент хоче почути пропозицію Трампа щодо врегулювання війни від нього безпосередньо.

Закінчення війни в Україні має базуватися на справедливості та логіці, а не на обіцянках очільника Кремля Володимира Путіна. Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв’ю американському каналу NBC News.   Українського лідера попросили прокоментувати публікацію The Washington Post про те, що Трамп нібито планує змусити Україну до поступок територіями в обмін на мир з Росією. На це Зеленський заявив, що він не вірить чуткам, але готовий обговорити той мирний план, який йому представить безпосередньо сам Трамп.   Разом з тим глава держави наголосив, що мир з Росією не може базуватися на обіцянках Путіна.   «Вірити Путіну не можна. Те, що Путін каже — це факт, що так ніколи не буде… Тому стратегія закінчення війни має базуватися не на тих словах, які каже Путін, а на логіці справедливого закінчення війни. Щоб Україна залишилася незалежною демократичною державою. Я впевнений, що у цьому зацікавлені усі — і республіканці, і демократи, і Байден, і Трамп», — сказав Зеленський.

Нагадаємо, нещодавно видання The Washington Post повідомило, що за планом Трампа для завершення війни Росії з Україною «за 24 години» Київ має віддати країні-агресору окуповані Крим і Донбас.

Проте у Трампа назвали цю новину фейком. Там зазначили, що Трамп не пристане на жодний мирний план, аж поки не вступить на посаду і не зможе належним чином зважити всі варіанти.

Скандальний план. Що Трамп думає про Україну

Джерело