Зеленський провів нараду під час поїздки на Донбас

Зеленський провів нараду під час поїздки на Донбас

Фото: Пресслужба президента України Володимир Зеленський провів нараду у Донецькій області

Головними темами наради стали будівництво фортифікацій, водопостачання та компенсації за житло.

Під час робочої поїздки у Донецьку область президент Володимир Зеленський провів нараду щодо безпекової ситуації в регіоні. Про це повідомила його пресслужба у середу, 26 червня.

Під час наради глава держави офіційно представив нового командувача Об’єднаних сил ЗСУ Андрія Гнатова.

«Розумію, що це одна з найвідповідальніших місій, напевно, одна з найскладніших посад в армії, особливо в час війни. Тому я хочу побажати вам ефективної роботи, успіхів і, авжеж, перемоги – як результат відповідних дій. Дуже хочеться, щоб ви пам’ятали, що найголовніше – це наші люди, і робили все, щоб зберегти максимум особового складу», – сказав Зеленський.

Він заслухав доповіді головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, начальника Донецької ОВА Вадима Філашкіна та начальника регіонального управління СБУ Олександра Надточія.

Так, Сирський доповів про ситуацію на лінії фронту в Донецькій області та на окремих напрямках на Харківщині, Луганщині, Запоріжжі й Херсонщині. Поінформував про перебіг комплектування бригад, динаміку надходження боєприпасів та їх витрати.

У свою чергу Філашкін розповів про добудову ліній оборони. За його словами, третя лінія фортифікацій, яку зводять цивільні, готова на 90%. Обласна влада допомагає військовим у будівництві другої лінії.

Тривають роботи з відновлення водопостачання Покровська, евакуація людей із прифронтових районів і підготовка до нового навчального року, який у цьому регіоні відбуватиметься в онлайн-режимі.

За підсумками наради Зеленський доручив урахувати збільшену потребу в дронах на Покровському напрямку при розподілі БпЛА між різними ділянками фронту, а також спростити процедуру видачі документів, що засвідчують руйнування житла у прифронтових районах.

Раніше у середу стало відомо, що Володимир Зеленський прибув у Донецьку область і зустрівся з військовими. За результатами поїздки глава держави пообіцяв провесту серйозну розмову з окремими урядовцями в Києві.

Джерело