Зеленський провів переговори з Сунаком

Зеленський провів переговори з Сунаком

Фото: Пресслужба президента України Зеленський висловив подяку Великій Британії та особисто Сунаку

Лідери двох країн обговорили військову допомогу Україні та майбутню конфіскацію активів Росії.

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з премʼєр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком. Про це він повідомив у Telegram у вівторок, 23 квітня.

«Прем’єр-міністр Великої Британії повідомив мені про виділення найбільшого досі пакета оборонної підтримки обсягом пів мільярда фунтів стерлінгів. Storm Shadow та ракети інших типів, сотні одиниць бронетехніки та плавзасобів, боєприпаси – усе це справді потрібне Україні на полі бою», – заявив він.

Зеленський висловив подяку Великій Британії та особисто Сунаку за «прояв такої рішучої підтримки, а також за готовність і надалі розвивати оборонну співпрацю, особливо з акцентом на морських і далекобійних спроможностях».

Також лідери обговорили необхідність створення дієвої моделі конфіскації активів РФ і поділилися очікуваннями від майбутнього Саміту миру у Швейцарії та саміту Європейської політичної спільноти у Британії.

Раніше у вівторок у Великій Британії анонсували рекордний пакет військової допомоги Україні. Серед іншого він включатиме понад 1600 ударних і протиповітряних ракет, а також додаткові ракети Storm Shadow.

Джерело