Зеленський провів Ставку щодо Харкова

Зеленський провів Ставку щодо Харкова

Фото: Пресслужба президента України Володимир Зеленський звернувся до жителів Харкова та області

Президент заслухав доповіді військових щодо фізичного захисту обʼєктів енергетики та результативності ППО.

Президент Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача. Обговорювався захист Харкова та інші питання, повідомив глава держави у Telegram в понеділок, 8 квітня.

«Основне питання – Харків, захист міста від російських ударів і можливість зміцнити наші ППО і РЕБ на Харківщині» – написав він.

Зеленський заслухав доповіді військових щодо фізичного захисту обʼєктів енергетики та щодо результативності збиття дронів і ракет.

«Будуть окремі завдання для наших дипломатів щодо роботи з партнерами заради нових систем ППО для України», – зазначив президент.

Він звернувся до жителів Харкова та області та подякував за активну роботу над відновленням інфраструктури після ударів РФ.

Також Зеленський заслухав доповідь головкома ЗСУ Олександра Сирського щодо ситуації на основних напрямках.

«Тримаємо позиції. Головне зараз – ефективна логістика. Розвідка та спеціальні служби працюють над новими кроками для зменшення російського потенціалу війни», – резюмував глава держави.

Раніше ЗМІ повідомили, що Володимир Путін хоче захопити Харків і тому начебто готує наступальні дії на місто. Для цього у Росії можуть оголосити додаткову мобілізацію.

У свою чергу Зеленський заявляв, що Харків надійно захищенко з точки зору оборонних рубежів, але треба посилити ППО.

Джерело