Зеленський розповів, чому росіяни прорвали кордон

Зеленський розповів, чому росіяни прорвали кордон

Фото: Пресслужба президента України Зеленський пояснив, чому війська РФ змогли прорватися на 10 км у Харківській області

Окупанти змогли просунутися на Харківському напрямку на 10 кілометрів, зазначив президент.

У момент перетину кордону на Харківщині російські війська застосували потужні системи РЕБ, били далекобійною артилерією із застосуванням великої кількості КАБів. Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв’ю Reuters.   «Сьогодні ситуація контрольована. Тиждень тому було складніше. У момент перетину кордону росіяни застосували потужні системи РЕБ, не було зв’язку між бригадами. По нас били далекобійною артилерією із застосуванням великої кількості КАБів. Завдяки цьому росіяни просунулися на Харківському напрямку. Небагато, найглибша точка — 10 кілометрів», — розповів глава держави.   За словами Зеленського, про те, що Харків не є їхньою ціллю, росіяни почали говорити, коли були змушені зупинитися, їхні наступальні дії сповільнилися.   На зауваження журналістів Reuters, що ситуація на фронті ускладнилася, президент відповів:

«Зараз ситуація на фронті складна, тому що почалася нова хвиля російського наступу на Харківському напрямку. Та водночас дуже потужна хвиля йде на Донбасі, але ніхто навіть не помічає, що саме на Донбаському напрямку (Курахівський, Покровський напрямки, Часів Яр) боїв більше, ніж на Харківському», — зазначив Зеленський.

Нагадаємо, за даними Генштабу ЗСУ, кількість бойових зіткнень на фронті зросла. Найгарячішим залишається Покровський напрямок, але росіяни значно активізувалися на Харківщині.

Раніше очільник Кремля Володимир Путін заявив, що Росія нібито не має планів щодо захоплення Харкова. 

Джерело