Зеленський розповів, як примушуватимуть РФ до миру

Зеленський розповів, як примушуватимуть РФ до миру

Фото: Пресс-служба президента Украины Володимир Зеленський анонсував «розбірки» з російської авіацією

Чим швидше світ допоможе українцям розібратися з російською бойовою авіацією, то ближче буде мир, зазначив президент.

Найближчими тижнями буде продовжено комунікацію з партнерами, щоб отримати дозвіл на нанесення ударів у відповідь по російських аеродромах, звідки запускаються керовані авіабомби по території України. Про це сказав президент Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні в неділю, 30 червня.

«Сьогодні в Харкові – ще одне влучення російської керованої авіабомби. Був уражений поштовий термінал – звичайний цивільний об’єкт. Станом на цей момент відомо про 10 поранених. Усім надається необхідна допомога. Одна людина, на жаль, загинула. Мої співчуття всім рідним», – заявив він.

Зеленський нагадав, що «ці їхні бомби – одна з ключових основ путінської здатності воювати».

«Чим швидше світ допоможе нам розібратися з російською бойовою авіацією, яка запускає ці бомби, що швидше ми зможемо завдати ударів – цілком справедливих, до речі – по російській військовій інфраструктурі, по військових аеродромах, то ближче буде мир. Справжній мир. Світ має достатню силу, щоб примусити Росію до миру», – зазначив Зеленський.

Він нагадав, що «у захисті Харківської області від російського наступу ми довели, що рішучість партнерів дійсно допомагає».

«Удари по російському прикордонню допомогли захистити життя. Так само допоможуть і подальші рішення – сміливі рішення, які мають бути, яких ми потребуємо і про які говоримо постійно з нашими партнерами. Найближчими тижнями ми продовжимо комунікацію, щоб отримати необхідні рішення», – резюмував глава держави.

Нагадаємо, сьогодні увечері росіяни вдарили ракетами по Києву. Уламки впали на багатоквартирний житловий будинок.

Джерело