Зеленський висловився про закінчення війни

Зеленський висловився про закінчення війни

Фото: Офіс президента України Зеленський проти «замороженої» війни

Україна не може дозволити собі патову ситуацію на фронті, наголосив президент Володимир Зеленський.

  Україна не може дозволити собі «заморожений конфлікт» з патовою ситуацією, тому повинна його закінчити. Про це заявив президент Володимир Зеленський на зустрічі з африканськими журналістами у середу, 15 листопада, в Києві, передає Інтерфакс-Україна.   «Якщо це патова ситуація і заморожений конфлікт, ми маємо чесно сказати, що наші діти будуть воювати. Або наші онуки будуть воювати. Ми вже втратили дуже багатьох людей. Чи хочемо ми так жити, знаючи, що ми роститимемо дітей, які точно потім воюватимуть?» — сказав він.
  За словами Зеленського, «патова ситуація — це тимчасова слабкість». «Якщо ми хочемо закінчити війну, ми повинні її закінчити», — заявив президент.   На переконання глави держави, це закінчення може бути різним, але воно потрібне, і «зло повинно постраждати».   Зеленський пояснив, що під закінченням війни розуміє ситуацію, коли Росія почне поважати територіальну цілісність і статут ООН та виведе війська з території України.   «Так, це ще не повернення справедливості, тому що потрібно щось робити з тим, що вони тут накоїли. Це не вирішить усіх питань, але це точно вже закінчення війни», — сказав президент.

Нагадаємо, раніше головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний в інтерв’ю для The Economist заявив про досягнення «глухого кута» на фронті та перехід до позиційної війни. На його думку, це вигідно Росії. Зеленський заявив, що не вважає поточну ситуацію на фронті патовою.

Джерело