Зеленський виступить перед сенаторами США — ЗМІ

Зеленський виступить перед сенаторами США - ЗМІ

Фото: Getty Images Володимир Зеленський під час зустрічі з американськими конгресменами в Капітолії у вересні

Українського лідера запросили виступити перед сенаторами напередодні голосування про допомогу Києву, щоб законодавці могли безпосередньо від нього почути, що саме поставлено на карту в цьому голосуванні.

Президент Володимир Зеленський у вівторок, 5 грудня, за допомогою захищеного відеозв’язку виступить перед американськими сенаторами на секретному брифінгу. Про це повідомляє The Hill з посиланням на заяву лідера демократичної більшості в Сенаті США Чака Шумера.

За його словами, Зеленський має проінформувати сенаторів про стан війни в Україні, а також необхідність додаткової військової допомоги. Розмова Зеленського та сенаторів відбудеться за день до того, як в Сенаті заплановано голосувати за виділення пакета у 61 мільярд доларів для України.

«Адміністрація запросила президента Зеленського виступити перед сенаторами в рамках нашого завтрашнього секретного брифінгу, щоб ми могли безпосередньо від нього почути, що саме поставлено на карту в цьому голосуванні», — сказав Шумер.

Він також закликав усіх сенаторів були присутні на цьому важливому брифінгу.

Нагадаємо, у понеділок у Білому домі і Держдепі США виступили із закликом до Конгресу діяти якомога швидше, оскільки попереднє фінансування для допомоги Україні практично вичерпане.

Раніше повідомлялося, що Білий дім направив до Конгресу США термінового листа щодо допомоги Україні.

Джерело