Зеленський заслухав доповіді Сирського та Умєрова

Зеленський заслухав доповіді Сирського та Умєрова

Фото: Пресслужба президента України Зеленський звернувся до українців

Президент провів розмови із головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським та міністром оборони Рустемом Умєровим.

Президент Володимир Зеленський після розмови з головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським наголосив, що російська армія повинна зазнавати втрат щодня. Про це глава держави сказав під час вечірнього відеозвернення в неділю, 21 квітня.   «Щойно була доповідь головкома Сирського — про найбільш гарячі точки фронту. Часів Яр та інші ключові напрямки на Донеччині: Покровський, Курахівський, а також Харківщина — Купʼянський напрямок. Наші позиції, наші результати…», — розповів президент.   Головком також доповів і щодо ураження цілей на окупованій території — реалізовані операції та підготовка запланованих.

«Російська армія повинна нести втрати щодня, і кожен такий день — російських втрат — наближає для нас такий потрібний мир», — заявив Зеленський.   Президент також розповів, що говорив із міністром оборони Рустемом Умєровим, зокрема про протиповітряну оборону.   «Робимо все можливе, контактуємо з усіма можливими партнерами, щоб збільшити захист неба — збільшити кількість та якість систем ППО в руках наших воїнів. Кожен лідер і кожна країна, які в цьому допомагають, є справжніми рятівниками життя», — підкреслив Зеленський.

Нагадаємо, раніше Зеленський звернувся до країн Заходу з приводу зенітних ракетних комплексів Patriot і багатоцільових винищувачів F-16. 

У Британії розповіли про тактику РФ в Часовому Ярі

Джерело