Зеленський змінив командувача Медичних сил ЗСУ

Зеленський змінив командувача Медичних сил ЗСУ

Фото: Генштаб ЗСУ / Facebook Генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук

Замість генерал-майора медичної служби Тетяни Остащенко новим командувачем призначено генерал-майора медичної служби Анатолія Казмірчука.

Президент Володимир Зеленський змінив командувача Медичних сил Збройних сил України. Про це глава держави повідомив під час відеозвернення в неділю, 19 листопада.   «Сьогодні є важливе кадрове рішення. За поданням міністра оборони змінив командувача Медичних сил Збройних сил України», — заявив український лідер.   За словами Зеленського, замість генерал-майора медичної служби Тетяни Остащенко новим командувачем призначено генерал-майора медичної служби Анатолія Казмірчука. Він наразі обіймає посаду начальника Національного військово-медичного клінічного центру Головний військовий клінічний госпіталь у Києві.   «Завдання очевидне — і про це неодноразово говорилося в суспільстві, зокрема у спільноті наших бойових медиків, — потрібен принципово новий рівень медичного забезпечення наших воїнів», — заявив президент.   Зеленський зазначив, що зокрема, необхідно від якісних турнікетів до повної цифровізації та прозорості в постачанні, від якісного тренування до щирої комунікації з бойовими медиками в тих підрозділах, де медицина розгорнута дійсно правильно та дійсно ефективно.   «Досвід ефективності конкретних підрозділів має бути поширений на всі сили оборони», — додав глава держави.
  На сайті Офісу президента вже зʼявилися укази про зміни в Медичних силах ЗСУ. 

Нагадаємо, раніше Українська правда писала, що у Міністерстві оборони розглядають можливість звільнення трьох командувачів ЗСУ. Йшлося про звільнення командувача Медичних сил ЗСУ Тетяни Остащенко, командувача Оперативно-стратегічного угруповання військ Таврія Олександра Тарнавського та командувача Об’єднаних сил ЗСУ Сергія Наєва.

Джерело