Зеленський звернувся до українців в Ізраїлі

Зеленський звернувся до українців в Ізраїлі

Фото: Пресс-служба президента Украины Володимир Зеленський закликав українців, які перебувають в Ізраїлі, бути максимально уважними

Український лідер зазначив, що нині «перевіряється інформація про можливу загибель однієї громадянки України та проводиться розшук двох українців».

Громадянка України могла загинути в результаті бойових дій в Ізраїлі, але поки що ця інформація перевіряється. Про це в суботу, 7 жовтня, заявив президент Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні на своїй сторінці в Facebook.

«Перевіряється інформація про можливу загибель однієї громадянки України та проводиться розшук двох наших громадян», — розповів глава держави.

Він також закликав українців, які перебувають в Ізраїлі, бути максимально уважними та за будь-якої потреби звертатися в посольство будь-яким доступним способом.

«Україна допоможе всім своїм людям, щоб не відбувалось», — наголосив він.

Нагадаємо, вранці 7 жовтня, бойовики ХАМАС атакували південь та центр Ізраїлю з сектора Газа. Було випущено тисячі ракет та снарядів. Вже відомо про десятки вбитих і сотні поранених.

Армія оборони Ізраїлю оголосила про початок антитерористичної операції Залізні мечі у секторі Газа. Авіація атакує об’єкти ХАМАС.

Джерело