Зеленський зустрінеться з лідером Бразилії — ЗМІ

Зеленський зустрінеться з лідером Бразилії - ЗМІ

Фото: Офіс президента України Володимир Зеленський вдруге від початку повномасштабної війни відвідає США

Раніше президент Бразилії відмовився зайняти чітку позицію у війні Росії проти України або передати Києву зброю.

Президент України Володимир Зеленський у середу, 20 вересня, проведе зустріч із президентом Бразилії Луїсом Інасіу Лулою да Сілвою. Про це повідомляє The Guardian з посиланням на два джерела в бразильському уряді.   «Президент Бразилії Луїс Інасіу Лула да Сілва зустрінеться зі своїм українським колегою Володимиром Зеленським у середу в Нью-Йорку», — йдеться у матеріалі.   Видання пише, що Лула розлютив деяких західних лідерів, які підтримують боротьбу України проти Росії, своєю відмовою зайняти чітку позицію щодо війни. Президент Бразилії спробував позиціонувати себе як потенційного мирного посередника між Україною і РФ, стверджуючи, що «деякі країни повинні залишатися нейтральними, якщо необхідно досягти миру».

Нагадаємо, раніше Лула да Сілва заявив, що має намір посадити президентів України та Росії за стіл переговорів на Генасамблеї ООН.

У кулуарах зустрічі G20 у Нью-Делі Лула також розповів, що президента РФ запросять на зустріч G20 у Ріо-де-Жанейро у 2024 році. А сам президент Бразилії планує відвідати зустріч блоку країн БРІКС, яка має відбутися в Росії перед зустріччю в Ріо.

Джерело