Зірка «Величного століття» Мер’єм Узерлі змінила імідж

Із блондинки в пекучу брюнетку.

Із блондинки в пекучу брюнетку: зірка «Величного століття» Мер'єм Узерлі змінила імідж, інформує Ukr.Media.

Чого тільки не доводиться робити акторам заради улюбленої роботи, на які жертви йти, щоб зіграти роль! Деколи доводиться скинути вагу або набрати зайві кілограми, змінити колір волосся або взагалі позбутися його.

Днями про такі причини свого преображення розповіла турецька акторка і модель Мер'єм Узерлі, відома багатьом по серіалу «Величне століття», де вона зіграла роль Хюррем.

Зміни торкнулися кольору волосся – актриса стала брюнеткою. На такий кардинальний крок їй довелося піти заради зйомок у фільмі. Про це Мер'єм розповіла в короткому відеоролику, вибачившись, що поки не може повернутися до блонду. А в якому фільмі знімається і яку роль грає, не назвала.

Шанувальники моделі пам'ятають її з рудим волоссям в серіалі «Величне століття». Потім вона стала блондинкою. І ось тепер перефарбувалася в темний колір. Чи повернулася до свого рідного?

Так було:

І так:

Новий образ Мер'єм оцінили по-різному: комусь дуже сподобалося таке поєднання з її блакитними очима, комусь вона запам'яталася зі світлими локонами. Звичайно, були і ті, кому подобається актриса з будь-яким кольором волосся, адже головне — це талановита гра.

Джерело