Злата Огнєвіч зізналася, чому досі перебуває у статусі холостячки

Співачка розкрила причини самотності.

Злата Огнєвіч відверто розповіла про особисте життя і дала пораду шанувальникам, ґрунтуючись на власному досвіді, інформує Ukr.Media.

Виконавиця зізналася, що зараз їй бракує сімейного щастя. Злата поділилася, що свого часу ставила творчість на перше місце, через що не змогла побудувати особисте життя. Вона шкодує про минуле, коли не помічала увагу чоловіків поруч.

"У мене немає своєї сім'ї. Зараз я думаю, що це через те, що я присвятила все своє життя і час сцені. Ці сльози не від нещастя чи жалості до себе, а від туги за тим часом, який уже не повернути. Можливо, потрібно було бути уважнішою до чоловіків, які були поруч, і не зациклюватися на кар'єрі. Зараз мені хочеться сімейного затишку, дитини… Цього всього в мене немає. Хочеться, щоб моя душа зігрілася, але поки що не виходить. Публіка й успіх — це дуже короткочасна історія", — зі сльозами зізналася Злата в інтерв'ю.

Виконавиця порадила всім не концентруватися винятково на роботі та знаходити час для себе і кохання.

"Не повторюйте моїх помилок, не думайте тільки про кар'єру і ці сходинки. Думайте про те, що буде вас зігрівати поза сценою — звичайне людське щастя", — підкреслила артистка.

Джерело