ЗМІ: Командир 128-ї бригади вижив, тому що запізнився на нагородження — Події

ЗМІ: Командир 128-ї бригади вижив, тому що запізнився на нагородження - Події

Фото: 128brigade.com

Командир 128-ї Окремої гірсько-штурмової бригади Дмитро Лисюк запізнився на церемонію нагородження військових, де від російської ракети загинули 19 бійців. Лисюк приїхав на пів години пізніше, що врятувало його від загибелі. Про це повідомили «Суспільне» та «Громадське» з посиланням на джерела у бригаді. 

– Він прибув на збір військовослужбовців після атаки з боку Росії. Було завдано два удари: одна ракета влучила у будівлю позаду місця збору, а інша — у зібрання військовослужбовців на вулиці, — пише «Суспільне».

Лисюк продовжує виконувати обов’язки командира бригади. У коментарі «Суспільному» Лисюк відмовився говорити, хто ініціював церемонію нагородження: «Це відомості з обмеженим доступом».

Лисюк очолює 128-му бригаду з лютого 2022 року. У 2019 році Лисюка оштрафували на 119 тис. гривень за контрабанду та продаж сигарет з “ЛНР”. У 2017-му Лисюка нагородили орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Трагедія сталася 3 листопада. У прифронтовому селі у Запорізькій області зранку проходила церемонія нагородження військовослужбовців 128-ї Окремої гірсько-штурмової бригади. РФ завдала удару ракетою «Іскандер-М». Проводиться перевірка всіх обставин трагедії. 6 листопада на території Закарпаття оголосили триденну загальнообласну жалобу.

 

Джерело