Знайдені зниклі у Тернопільській області школярі — Події

Знайдені зниклі у Тернопільській області школярі - Події

Фото: Сергій Зюбаненко/Facebook

На Тернопільщині знайшли трьох школярів, які вийшли з дому у селі Переволока та не повернулися. Про це повідомив начальник поліції Тернопілля Сергій Зюбаненко.

— На жаль, закінчилися трагедією пошуки безвісти зниклих школярів. Сьогодні водолази знайшли у місцевому ставку тіла зниклих дітей. Висловлюю співчуття рідним та близьким загиблих, – написав він.

До пошуково-рятувальних робіт залучалося 40 рятувальників, з яких 8 водолазів, також 10 од. техніки.

Троє неповнолітніх хлопців, віком 14, 13 та 12 років, зникли у селі Переволоки Чортківського району 28 січня. Інформацію про зникнення поліції передала бабуся одного з них. Один із підлітків приїхав із Тернополя до бабусі до села на вихідні та повідомив, що піде з друзями погуляти до центру села, але вони не повернулися додому вночі.

Зюбаненко звернувся до батьків та дітей бути максимально уважними та обережними на водоймах та біля них, а особливо за погіршення погодних умов, коли крига тонка.

28 січня у селі Дубрівка на Хустщині рибалка провалився на ставку під кригу. Його товариш, побачивши, що він тоне, одразу ж побіг на допомогу. У Києві рибалка провалився під кригу біля Південного мосту в Дарницькому районі, його змогли витягнути, але чоловік помер у кареті швидкої.
Джерело