Знайомство з батьками хлопця: як не нервувати і підготуватися на всі сто

Знайомство з його батьками — особливий етап відносин, коли ти раптом усвідомлюєш, що у вас дійсно все серйозно.

Ні, це не роман на рік-другий, не просто захоплення, а те, що дійсно може привести до створення нової сім'ї.

Пам'ятаю, як жартома пиляла хлопця, що після року стосунків він так і не познайомив мене з мамою, хоча та вже передає мені подарунки і дзвонить, коли він довго не бере трубку. Він завжди вигадував відмовки, я сердилася (не серйозно), а через якийсь час ми забували цю розмову. І так тривало рівно до того моменту, як я почула фразу: "Я на ці вихідні до батьків. Ти зі мною? Вони нас чекають", інформує Ukr.Media.

Я завжди дорікала його, що він боїться, не готовий тощо. А після його слів зрозуміла, що по-справжньому не готова я сама. Але зібралася духом, одягла дуже скромне плаття, купила солодощі і пляшку напівсолодкого, і пішла на це. Тобто поїхала. З ним до його батьків.

А тепер ділюся з вами порадами, які допомогли мені і напевно допоможуть і вам. Отже, що важливо врахувати перед знайомством з його батьками і як правильно себе вести, щоб їм сподобатися?

Домовтеся про візит заздалегідь.

Впевнена, батьки нервують точно так само, як і ти. І їм теж потрібно підготуватися. Крім того, всі ми дорослі люди зі своїми "дорослими" планами — їх запросто може просто не виявитися в будинку.

Підготуй маленькі подаруночки для батьків. Це дрібниця, а відразу розташовує до себе. Розпитай коханого, що вони люблять, і приготуй презенти: книги для тата, який обожнює читати, і красивий вазон для мами. Можеш подарувати алкоголь, але краще порадься з хлопцем, — раптом батьки не п'ють? Це допоможе уникнути незручних ситуацій.

Будь собою і не старайся занадто сильно.

Не потрібно змушувати себе їсти шашлик, якщо ти насправді вегетаріанка. І розповідати, як тобі подобається твоя робота, якщо це не так. Будь чесною і щирою. Повір, мами і тата дуже тонко відчувають фальш. І будь-яка брехня — навіть найдрібніша і дуже на благо — з часом спливе і зіпсує ваші відносини.

Не обговорюй недоліки коханого при батьках. Навіть якщо це чиста правда. Навіть якщо в глибині душі вони повністю згодні з тобою. Пам'ятай, що для них він — найулюбленіший на світі синочок, гідний найкращого, а не дівчини, яка його докорятиме.

Прибери телефон зі столу.

А краще взагалі не діставай його з сумочки. Люди старшого покоління страшенно не люблять, коли молодь весь час у телефоні. Особливо в такий відповідальний момент, як знайомство з ними.

І не будь липучкою.

Не потрібно весь час обіймати і цілувати хлопця при батьках. Для них це виглядатиме трохи дивно і трохи неприємно.

Не порушуй сімейні правила і не будь категоричною.

У його родині прийнято пити чай після вечері? Не варто читати лекцію про те, що варто почекати годину після їжі. Просто посміхнись і передай кухоль. Або, наприклад, батьки положили спати вас окремо — не потрібно порушувати цей порядок, будь хорошою дівчинкою і поспи сьогодні одна, потім наверстаєте.

Якщо ти раптом стала свідком сімейної сварки — залишися осторонь.

Пам'ятай, що для них ти поки чужа людина. І тому не маєш права голосу в конфлікті, який утворився всередині сім'ї. У такі випадки, краще вибачся і відлучись на час в іншу кімнату або на вулицю подихати. Але ні в якому разі не лізь з порадами і не приймай чиюсь сторону. Якщо, звичайно, це не сторона твого чоловіка.

Ще одна порада на випадок конфліктних ситуацій (якщо вони зачіпають тебе) — не приймай все занадто близько до серця і не перенось сварки і нерозуміння з його рідними в ваші стосунки з хлопцем.

Зрештою, це його родичі, а не твої. Якщо у вас не склалося — що ж, і таке буває. І в цьому немає нічого страшного. Можливо, з часом ви з його мамою по-справжньому подружитеся. А якщо й ні — візити на свята та дні народження можна якось перетерпіти. Заради великої-великої любові, звичайно.

Джерело