ЗСУ відбили 55 атак ворога під Авдіївкою

ЗСУ відбили 55 атак ворога під Авдіївкою

Фото: 580МпБр ім. І. Виговського На Куп’янському напрямку нашими воїнами відбито 6 атак в районах Берестове Харківської області та Стельмахівка Луганської області

Ракетні війська вдарили по одному району зосередження особового складу противника, зазначає Генеральний штаб.

Українські військові відбили 55 атак противника на Авдіївському напрямку, утримали позиції та відбили штурми окупаційних військ на Херсонському напрямку. Про це йдеться в ранковому зведенні Генерального штабу ЗСУ, опублікованому в понеділок, 29 квітня.

Ситуація на фронтах

На Куп’янському напрямку нашими воїнами відбито 6 атак в районах населених пунктів Берестове Харківської області та Стельмахівка Луганської області.

На Лиманському напрямку ворог провів 18 атак в районах населених пунктів Копанки, Новосергіївка Харківської області; Макіївка, Невське, Серебрянське лісництво Луганської області; Терни Донецької області.

На Бахмутському напрямку нашими воїнами відбито 29 атак в районах населених пунктів Верхньокам’янське, Виїмка, Григорівка, Іванівське, Кліщіївка, Новий, Андріївка Донецької області.

На Авдіївському напрямку, нашими захисниками відбито 55 атак в районах населених пунктів Новокалинове, Керамік, Архангельське, Уманське, Сокіл, Очеретине, Калинове, Соловйове, Новопокровське, Новоселівка Перша та західніше Семенівки Донецької області.

На Новопавлівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах населених пунктів Красногорівка, Георгіївка, Водяне, Новомихайлівка, Урожайне Донецької області. Тут ворог, за підтримки авіації, 15 разів намагався прорвати оборону наших військ.

На Оріхівському напрямку окупанти 4 рази атакували позиції наших захисників в районах Старомайорського Донецької області.

На Херсонському напрямку ворог не відмовляється від наміру вибити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра, 5 разів атакував позиції наших захисників в районі населеного пункту Кринки Херсонської області.

Втрати ворога

Протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала ударів по 13 районах зосередження особового складу противника.

Підрозділами ракетних військ завдано ураження по 1 району зосередження особового складу та 1 пункту управління противника. 

Як ми вже писали, Сили спеціальних операцій показали знищення ворожого ЗРК Оса з HIMARS.

ЗСУ з HIMARS знищили російську гармату Гіацинт

 

Джерело