ЗСУ взяли під контроль острів у дельті Дніпра

ЗСУ взяли під контроль острів у дельті Дніпра

Фото: Соцсети Українські захисники відбили в загарбників невеличкий острів на Херсонщині

На Херсонському напрямку нашим підрозділам вдалося просунутися в районі Велетенського і встановити контроль над островом Нестрига, повідомив головком ЗСУ.

ЗСУ зуміли просунутися в районі Велетенського на Херсонщині і встановили контроль над островом Нестрига. Про це в неділю, 28 квітня, повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

«Все ще напружена обстановка на Півдні, в Запорізькій та Херсонській областях. На Новопавлівському напрямку противник намагається наступати в районі Старомайорського, на Оріхівському – в районах Роботиного та Вербового, на Херсонському — все ще сподівається вибити наші війська з Кринок. Успіху не має на жодному з напрямків. Більше того, на Херсонському напрямку нашим підрозділам вдалося просунутися в районі Велетенського та встановити контроль над островом Нестрига. Більше того, на Херсонському напрямку нашим підрозділам вдалося просунутися в районі Велетенського і встановити контроль над островом Нестрига», — йдеться в повідомленні головкома.

Додамо, що Нестрига — один з численних невеликих островів у дельті Дніпра.

ЗСУ взяли під контроль острів у дельті Дніпра

    Колаж: 24-й канал

Нагадаємо, за попередню добу українські бійці знищили 1096 російських військових. Станом на ранок 28 квітня 2024 року загальна кількість атрат особового складу російських військ сягнула 466 150 солдатів.

Сирський: Ситуація на фронті загострилася

Джерело