ЗСУ взяли під контроль прикордоння Харківщини — Зеленський

ЗСУ взяли під контроль прикордоння Харківщини - Зеленський

Фото: Офіс президента Президент України Володимир Зеленський

Російські війська захопили невелику кількість територій на півночі Харківської області та продовжують обстрілювати прикордонні населені пункти.

Українським військам вдалося взяти під бойовий контроль територію прикордоння Харківської області, куди зайшли російські окупанти. Про це у п’ятницю, 24 травня, заявив президент України Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення.

Він подякував кожному підрозділу, який «забезпечує необхідні результати у знищенні окупантів», та зазначив, що під час поїздки до Харкова 24 травня обговорив «подальші завдання з урахуванням інформації від розвідок».

Відомо, що у Харкові глава держави провів нараду щодо оперативної ситуації в області та підготовки до осінньо-зимового періоду. Крім того, Зеленський оглянув зруйновану російським ударом друкарню. Він сказав, що Міністерство економіки України та регіональна влада Харківщини отримали доручення допомогти відновити роботу поліграфії.

Нагадаємо, росіяни в четверг увечері, 23 травня, в черговий раз атакували Харків — пролунало кілька вибухів. 

Перед цим війська РФ теж завдали ударів по Харкову та іншим населеним пунктам області. Спершу повідомлялося про одного загиблого і 10 постраждалих. Згодом стало відомо про чотирьох загиблих.

Джерело